.: A HORDA szövetség fóruma :.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.: A HORDA szövetség fóruma :.

.: Regisztrálj és írj egy PM-et quin-nek a játékban, hogy aktiválja a regisztrációd :.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
-= Ha békét akarsz, készülj a háborúra! =-
-= Ami nem öl meg, az megerősít! =-
-= Harcolj becsülettel, győzz dicsőséggel, veszíts büszkeséggel! =-
-= Bánom is én, ha gyűlölnek, csak helyeseljenek! =-
-= A diplomácia fegyverek nélkül olyan, mint a zene hangszerek nélkül! =-
-= Ha fejet hajtunk, nem látjuk magunk előtt a célt! =-

 

 Üzenőfal

Go down 
+21
Sharp
pacotibi
Akamaru
szonita
tomsawyer
Romo
Aquila
garvan
Etnies
Simsek
Accad
fireman
lesbiana
niamama
pityu86
kicsi-csiii
ZOZI
Daw
adam1985
Zuluhed
quin
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
*fireman
Vendég




Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 09 2010, 22:03

Don_Wacak na most mar vegyel vissza az arcodbol nem tudom mire vagy ilyen nagyember de kicsit gondolkodjal mar el! Majd akkor tegyel fel kerdeseket akarkinek is ha annyit leteszel a HORDA szoviert az asztalra mint ok! Es mi az, hogy leszarod mi volt? Elvegre amit te leszarsz annak koszonheted, hogy a HORDA ma TOP szovi nem te tetted nagy szovive!!! Ugyhogy gondolkodj el ezen amikor ilyeneket irsz leszarod azoknak az embereknek a munkajat akiknek megkoszonheted, hogy nagy szoviben lehetsz!

quin, nia jo lenne ha helyre tennetek mar az uj embereket mert nem tudjak hol a helyuk!
Vissza az elejére Go down
dw
Magabiztos írnok
Magabiztos írnok
dw


Férfi
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 156
Kor : 36

Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 09 2010, 22:09

*fireman írta:
Don_Wacak na most mar vegyel vissza az arcodbol nem tudom mire vagy ilyen nagyember de kicsit gondolkodjal mar el! Majd akkor tegyel fel kerdeseket akarkinek is ha annyit leteszel a HORDA szoviert az asztalra mint ok! Es mi az, hogy leszarod mi volt? Elvegre amit te leszarsz annak koszonheted, hogy a HORDA ma TOP szovi nem te tetted nagy szovive!!! Ugyhogy gondolkodj el ezen amikor ilyeneket irsz leszarod azoknak az embereknek a munkajat akiknek megkoszonheted, hogy nagy szoviben lehetsz!

quin, nia jo lenne ha helyre tennetek mar az uj embereket mert nem tudjak hol a helyuk!

Quin,Nia...itt nem róluk van szó.. nem a szövetséget szarom le,csak amit Te mondasz! Leszarom mennyit tettél le míg itt voltál,nem érdekel! Elmentél és ennyi! Én normálisan kérdeztem valamit,Te meg beugatsz..De mindegy,nem ide tartozó téma ez,majd alphán (ha már máshol nem tudjuk) megbeszéljük ezt a témát![i]
Vissza az elejére Go down
*fireman
Vendég




Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 09 2010, 23:00

Huha most nagyon megijedtem a TP-d tol tudod is hasznalni vagy csak gyurni tudod? Es mit jelent ez a megbeszeljuk az alfan szoveg zuzzalak le vagy helyezzelek a teged megilleto helyre a TP listan? Most nem bantalak mert nem akarom a LEGIO HORDA sirasat hallani de kesobb ha gondolod megtanitalak harcolni!

Mas lehet kiszallunk a habibol ilyen don wacakok miatt hadd ne pazaroljuk az energiankat. Mert majd o beszabalyoz itt mindenkit mert o akkora asz az alphan, hogy meg kell tole ijedni!
Vissza az elejére Go down
sir-saal
Banned User
Banned User



Férfi
Szövetség : Horda, Légió
Hozzászólások : 11
Kor : 45
Tartózkodási hely : Székelyudvarhely

Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 09 2010, 23:12

Hagyjátok már abba, nem vezet ez sehova, zsákutca...
Vissza az elejére Go down
Lesbi
Vendég




Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 09 2010, 23:51

[i]Na mi folyik Yac illetve Horda tagok ???
Régen egy csapat voltatok voltunk most meg egymást marjátok marjuk ejnye hisz egy oldalon álltok vagy nem?

Ami volt az volt nem lehet rajta változtatni pedig lehet sokan visszasírják a múltat nem?

Fireman már bocsi kedvellek ezt te is tudod téged se lehet látni nagyon a cr topikban vagy igen?

Na mindegy veszekedés helyett inkább harcoljatok ha már háború van.

Üdv,
Lesbiana
Vissza az elejére Go down
*fireman
Vendég




Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptyPént. Szept. 10 2010, 00:06

Lesbi itt nem en verem a mellem es nemhivom ki a masikat harcolni de latom ez elkeruli a figyelmed egyebkent ha nem gond eleg szepen hozzuk a gyozelmeket vagy nem igy latod? Sajnos utoljara tegnap szerepeltem CR ben ma meg nem talaltam csapatokat ha nem vagy itt nem tudod mi van miert szolsz meg?
Vissza az elejére Go down
nia
Domina
Domina
nia


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 2399
Kor : 43
Tartózkodási hely : balra a második ajtó

Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptyPént. Szept. 10 2010, 00:29

no, kezdjük a legelejéről.

ok, nem volt toborzás, hanem csak barátok áthívása, olyan barátoké, akik amikor kiváltatok nem mentek, és akik nem mentek azok voltak a nyomik, remélem nem kell visszaidéznem, tudjuk milyen körüzik mentek az akkor még ARE-ben
Végül is, aki úgy gondolja, hogy azután menni akar, hogy mindennek elvolt hordva, hát menjen, ennyi.
Volt olyan aki miatt elmentetek és most köztetek van Smile
Bocs, de nem fogom elfelejteni, hogy mi volt.

fire, ígérem nem fog a Horda sírni ha valaki átmegy hozzátok, bár nem vagyunk azok a sírós fajták, DE a baráti viszonyra való tekintettel vigyétek ki a kémet a szöviből.
Mert most ugye olyan dolgon megy a vita egy része, ami körüzenet volt és ugye pipper is megmondta minden körüzenet kimegy nálatok ami lényeges.

Az ooFoo meg poén volt, de te ezt tudod Smile

A mi tagjainkat pedig kérem, hogy ne foglalkozzanak ezzel a dologgal, a hábival foglalkozzatok, köszke. Smile
Vissza az elejére Go down
*fireman
Vendég




Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptyPént. Szept. 10 2010, 00:53

nia szerintem mind a ket reszrol voltak helytelenitheto beszolasok nem gondolod? En szemely szerint nem nyomiztam senkit persze aki anno beszolt a forumon annak valaszoltam erdekes ezek olyan emberek voltak akik nem sokat tettek le az asztalra sajnos ma is ezzel szembesultem es igen nem turom, hogy olyan emberek kossenek belem akik csak latszat HORDA-sok remelem erted mire celzok ezzel, engem nem erdekelt quin mit irt rolunk mivel vele semmibajom es eleg regi tag mondjuk ettol fuggetlenul hulyeseget beszelt de majd ha vitam lesz vele negyszem kozt beszelgetek vele ezt O is tudja! Azt irod olyan is van koztunk akik miatt elmentunk ha nem vagyok indiszkret ki lenne az? Bocsi en nem tudok rola Very Happy En szemely szerint nem kimondottan emberek miatt jottem el hanem azon politika miatt ami ott kezdett folyni persze voltak emberek is akik miatt eljottem de egyik sincs itt! Egyebkent szerintem Te is tudod, hogy itt rolad volt szo elsosorban, marmint a Te szemelyedrol amikor elkezdodott a balhe az ARE es HORDA kozott! En annyiban hibaztatlak, hogy akkor mindenki elott sajat sertettseged okan az egesz szovit belevitted egy adok-kapokba! Persze mondhatod, hogy nem de en akkor is igy latom, en mindvegig a HORDA keretein belul akartam maradni amit meg is irtam de miutan elkezdodott a balhe ennek mar nem volt realis alapja. Es hidd el nincs semmilyen kemunk csupan olyan szinten kaptunk egy infot amilyen szinten allitolag ti is kaptatok az IRC- (quin szerint) szoval ha itt van kem akkor ott is de ugy gondolom amikor ilyen szoros a 2 szovetseg kozos multja kar ilyen hulyesegekrol beszelni mindig lesz pletyi itt is ott is aztan vagy mindenki fuleba jut a dolog vagy nem
Vissza az elejére Go down
dw
Magabiztos írnok
Magabiztos írnok
dw


Férfi
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 156
Kor : 36

Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptyPént. Szept. 10 2010, 23:24

*fireman írta:
Huha most nagyon megijedtem a TP-d tol tudod is hasznalni vagy csak gyurni tudod? Es mit jelent ez a megbeszeljuk az alfan szoveg zuzzalak le vagy helyezzelek a teged megilleto helyre a TP listan? Most nem bantalak mert nem akarom a LEGIO HORDA sirasat hallani de kesobb ha gondolod megtanitalak harcolni!

Mas lehet kiszallunk a habibol ilyen don wacakok miatt hadd ne pazaroljuk az energiankat. Mert majd o beszabalyoz itt mindenkit mert o akkora asz az alphan, hogy meg kell tole ijedni!

Majd akkor beszélj zúzásról,ha a mobilodat megtudod védeni normálisan! Te ezek szerint nagy harcos lehetsz... Very Happy
Ennyit a tanításról.. Nem hívtalak ki téged,de ha te úgy gondolod amint lement a hábi,állok elébe az oktatásodnak... Szívesen bohóckodok egy jót Very Happy

Csak,hogy visszatérjünk e vitának az előzményére,nem én kezdtem...Te nagyképűsködtél,hogy én meg puma sehol sem voltunk...De erről szó sem volt,hogy mi akkora sztárok lennénk. De te egyből elkezdtél magyarázni,hogy jó lesz ha befejezitek stb. Akkor most ki is van elszállva magától,ki hiszi magát akkora ásznak az alphán?
[i]
Vissza az elejére Go down
nia
Domina
Domina
nia


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 2399
Kor : 43
Tartózkodási hely : balra a második ajtó

Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptyPént. Szept. 10 2010, 23:56

Tudom, csiii utál, ennyi, nem török össze miatta Very Happy
A szövinek meg joga volt tudni, hogy hogyan beszéltek róla, bizonyos tagokról, ill azt, hogy nem kívántok velük tovább egy szöviben játszani.
Nevesíteni meg igazából lényegtelen, de ha szeretnéd, ZOZI az, engem amikor volt a balhé Torr felhívott telefonon és azt mondta nem akar olyan emberekkel egy szöviben lenni akik nem tesznek semmit, a vezetőségből 2 tagot említett, az egyik ZOZI volt.

no, asszem mindenre választ adtam. Tovább nem kívánok a múlton rágódni, mert nem érdekel.

Sok sikert a YAC-nak a jövőben!

A HORDA pedig örök!

ui:
A ki mit tett le az asztalra vitát meg be lehet fejezni. Van aki régen pakolt rá, van aki most. Aki régen az ne szapulja az újat, és az új se a régit.
Ezt kérem a YAC és a HORDA részéről is tiszteletben tartani.
Vissza az elejére Go down
*fireman
Vendég




Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptySzomb. Szept. 11 2010, 01:20

nia

Emleszel meg anno mennyit vitatkoztunk 1-1 tagot mi legyen vele? Vagy negativ velemennyel voltal rola Te vagy en es aztan meg lett beszelve? Akkor erdekes Te is ugy voltal vele, hogy nincs demokracia nem viszuk ki a gondokat a tagok fele igaz??? Aztan a sajat serelmednel ezt valahogy nem vetted figyelembe...viszont teged jellemez, hogy ilyen don wacakokkal egyet ertesz es nem szolsz ra elhiszem, hogy minden egyes tagra szuksegetek van es gorcsosen kapaszkodtok dolgokba de egyaltalan mar banom, hogy a H-FEK ellen mentunk mert az pont azert volt mert megcsaptak titeket de csunyan (CR-topik) erdekes akkor ott amikor egyutt harcoltunk ilyen don wacakok kussoltak...most meg mit beszel itt ossze-vissza? Komolyan tobbre becsulitek mint a baratsagunkat? Igen nia? Na latod ezert hagy ott titeket mindenki simsek, DAW stb. nem veszed eszre milyen szintre kezdtek lemenni? En reszemrol befejeztem veletek ha lehet ne keresetek mi se keresunk titeket ahogy ennek a habinak vege es ha meg don (sehol sem jegyeztek) wacak akarja majd lezuzom! Jo lenne ha nem szolnatok bele...
Vissza az elejére Go down
*fireman
Vendég




Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptySzomb. Szept. 11 2010, 01:27

Igen don wacak igy volt mert nektek ahhoz a vitahoz semmi kozotok sem volt! Ezt fel tudod fogni? Vagy meg most se megy ez a dolog? A mobilrol meg nem is ertem mit zagyvalsz letetem elfoglaltak akik meg a szigeten voltak felszabaditottak en akkor egesz nap nem is voltam de ne haragudj miert lett jellemzo a hordara quin is te is, hogy segitseget felhanytorgatva lehordani a masikat? Ilyen lekezeloek vagytok akkor is ha az ORK vagy DEL ker segitseget? Mi ez az uj divat? Egy oldalon harcolunk? Ugy latom nem...de mondom majd megmutathatod mit tudsz itt az alfan ha vege ennek a habinak most az agyon gyurt TP-et nem akarom bantani nehogy niaek sirjanak meg a LEGIO bajba keruljon mert gondolom nelkuled csak elveszve bolyonganak...
Vissza az elejére Go down
dw
Magabiztos írnok
Magabiztos írnok
dw


Férfi
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 156
Kor : 36

Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptySzomb. Szept. 11 2010, 09:41

*fireman írta:
Igen don wacak igy volt mert nektek ahhoz a vitahoz semmi kozotok sem volt! Ezt fel tudod fogni? Vagy meg most se megy ez a dolog? A mobilrol meg nem is ertem mit zagyvalsz letetem elfoglaltak akik meg a szigeten voltak felszabaditottak en akkor egesz nap nem is voltam de ne haragudj miert lett jellemzo a hordara quin is te is, hogy segitseget felhanytorgatva lehordani a masikat? Ilyen lekezeloek vagytok akkor is ha az ORK vagy DEL ker segitseget? Mi ez az uj divat? Egy oldalon harcolunk? Ugy latom nem...de mondom majd megmutathatod mit tudsz itt az alfan ha vege ennek a habinak most az agyon gyurt TP-et nem akarom bantani nehogy niaek sirjanak meg a LEGIO bajba keruljon mert gondolom nelkuled csak elveszve bolyonganak...

Jó Fire,hadjuk az egész dolgot...Te is mondod az igazad,én meg csak a magamét Smile A Hordának egyáltalán nincs szüksége a tp-re,de mint írtad is a Légiónak annál nagyobb,próbálom őket felrázni ami szerencsére jó úton halad. Ne vitázzunk,fejezzük be és tényleg koncentráljunk a hábira.



Vissza az elejére Go down
nia
Domina
Domina
nia


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 2399
Kor : 43
Tartózkodási hely : balra a második ajtó

Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptySzomb. Szept. 11 2010, 10:40

*fireman írta:
nia

Emleszel meg anno mennyit vitatkoztunk 1-1 tagot mi legyen vele? Vagy negativ velemennyel voltal rola Te vagy en es aztan meg lett beszelve? Akkor erdekes Te is ugy voltal vele, hogy nincs demokracia nem viszuk ki a gondokat a tagok fele igaz??? Aztan a sajat serelmednel ezt valahogy nem vetted figyelembe...viszont teged jellemez, hogy ilyen don wacakokkal egyet ertesz es nem szolsz ra elhiszem, hogy minden egyes tagra szuksegetek van es gorcsosen kapaszkodtok dolgokba de egyaltalan mar banom, hogy a H-FEK ellen mentunk mert az pont azert volt mert megcsaptak titeket de csunyan (CR-topik) erdekes akkor ott amikor egyutt harcoltunk ilyen don wacakok kussoltak...most meg mit beszel itt ossze-vissza? Komolyan tobbre becsulitek mint a baratsagunkat? Igen nia? Na latod ezert hagy ott titeket mindenki simsek, DAW stb. nem veszed eszre milyen szintre kezdtek lemenni? En reszemrol befejeztem veletek ha lehet ne keresetek mi se keresunk titeket ahogy ennek a habinak vege es ha meg don (sehol sem jegyeztek) wacak akarja majd lezuzom! Jo lenne ha nem szolnatok bele...

A múlt mondtam, hogy nem érdekel, nem kívánom újra végigzongorázni az egészet, felesleges.

Engem jellemez, hogy nem szóltam rá, olvastad mit írtam egyáltalán???? idézem:

A ki mit tett le az asztalra vitát meg be lehet fejezni. Van aki régen pakolt rá, van aki most. Aki régen az ne szapulja az újat, és az új se a régit.
Ezt kérem a YAC és a HORDA részéről is tiszteletben tartani.

Ki folytatta először? Te!

Emellett kérlek Wacak, hogy hanyagold a témát, felesleges, meddő vita az egész.

És végül sorry, de nem tudok egy olyan ember véleményére adni, aki azért ment el, mert az "asszony" így akarta.
/ójaj vesztettünk egy csatát a FEK ellen, nagyon összetörtünk miatta:D/

Amúgy tudod jól fire, hogy barátként tekintettem rád minden ellenére, ezért is bíztam abban, hogy ezt a "toborzás dolgot" megtudjuk beszélni.
Azt már fel se kellene hoznom, hogy valami noname játékos megtámadása után a ti tagotok fenyegette meg sanyibácsit.
no mindegy.

én tiszteletben tartom a kérésedet, nem foglak keresni.

ui: látom a ZOZI témára nem tudtál mit mondani Razz

Részemről befejeztem, a további üzenetekre itt nem fogok reagálni.
Vissza az elejére Go down
niamama
Szófosó
Szófosó
niamama


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 751
Kor : 76
Tartózkodási hely : otthon

Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptySzomb. Szept. 11 2010, 13:03

nos én eddig hallgattam, de most megszólalok.
ez a vita meddő. a meghívások a YAC részéről olyan emberek tájékoztatása volt akinek a becsületessége és klán hűsége megkérdőjelezhetetlen. ezeknek az embereknek tartozom annyival, hogy nem adom ki a nevüket és a privát levelezésüket. inkább vállalom, hogy én legyek az aki uszít.
a kiválás meg , hát azt mindenki tudja, hogy miért történt. és ha kiváltatok, akkor miért akartatok mégis a hordához tartozni?
don wacak, meg tett le azóta amióta elmentetek az asztalra, hogy bele szólhat a dolgokba.
egy olyan levelezés meg ami az átcsábításhoz tartozik árpikáé ezt meg is kérdezheted fire, fric azt mondta neki, hogy tök mindegy melyik csapatban van úgyis egy oldalon állunk. akkor amikor a szövetségeseinkkel harcolunk akkor miért nem hívtok pl az orkból, vagy a delből embereket? azokkal is egy oldalon álltok!
de ez nem is érdekel. ezután, meg hogy sanyibát megfenyegette egy tagotok akkor miről beszéltek, hogy ti jó viszonyt akartok a hordával? ti akartok minket nevelni? és ezt egy olyan tagotok aki a horda asztalára nem tett le semmit? hát ez nekem kínos lenne. még jó, hogy nem nálunk történt ez a dolog, mert leégne a képemről a bőr. nekem nem kell szégyenkeznem, én sok embert szerettem a yacból, de azt is tudom hogy vannak befolyásolhatóak is közöttük. tehát a döntést elfogadtam, de ami most megy azt már nem.
nem, nem harcolni akarok, és nem fenyegetőzni, ahogy fire teszi,hanem csak annyit kérek, hogy a közös múltra tekintettel fejezzétek be a marakodást.és azok a tagjaitok is vegyék ezt figyelembe, akik nem a hordából kerültek hozzátok. nia és quin munkája lassan beérik és ezt senki ne tegye tönkre.
Vissza az elejére Go down
*Szonita
Vendég




Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptySzomb. Szept. 11 2010, 14:06

Sziasztok!

Nincs miért égjen a pofánkon a bőr az a fenyegetős story miatt mert azt hiszem Sanyibácsi elfeledte megmutatni ezt a levelem.

" sanyikirály Üzenet 06.09.2010 18:01:40
Szia sanyim Smile

Az a Janson28-most a mi Janson29-ünk.nem multizik én adtam neki az accot és hivatalosan vette át.Nos én nem tudtam, hogy így szemtelenkedett veled,és bevallom őszintén nem is tetszik ez így nekem.Akkor is szóltam neki hagyja abba a baromságait de most aztán keményen rápirítok.Ne viselkedjen már ennyire gyerekesen mert ez nem tetszik nekem-amugy sem támadunk mi Hordásokra-mert nem vagyunk gerinctelenek nemhogy még fenyegessük őket ez ránk nézve szégyen és azonnal abba kel hagynia ezt.

Elnézést kérek az ö nevében és ígérem nem fog bosszantani többé.
Köszönöm megértésed.

Üdv szonita:)



Ha már ezzel a storyval próbáltok takarózni akkor legalább legyetek tisztában azzal, hogy valójában mi is történt!

Jason-nak volt valami konfliktusa sanyival ,belépett hozzánk az új accal-és valóban küldött fenyegetőzik levelet sanyinak de amint írt sanyi nekem leállítottam az emberünket.Azóta meg biztos vagyok benne nem érkezett sanyinak ilyen levél-külömben írt volna nekem.




Szóval nincs miért égjen az arcuk!!!!
Vissza az elejére Go down
garvan.
Vendég




Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptySzomb. Szept. 11 2010, 14:07

Akkor én is leírok pár dolgot, amit tudok.
Toborzó levelet még továbbra sem láttunk. Már tudjuk, hogy azért, mert a címzettek nevét nem akarod leírni. Ezt titokban is kell tartani, mivel mi alapból nem tudjuk, hogy kiket hívtunk, ti pedig nem tudhatjátok meg, annak ellenére, hogy már tudjátok.

Árpika "átcsábítása" miatt meg mi kérünk elnézést! Úgy döntött, hogy hogy pár olyan emberrel egy szöviben akar játszani, akik nagyon jó barátai. Ha itt több van, akkor miért ragadjon meg ott? Azt ne kérd már számon senkitől, hogy ne abban a közegben töltse a napjait, ahol jobban érzi magát! Volt már olyan, hogy az ORKba ment valaki a barátai után. Ha már számon kéritek, hogy tőlük miért nem toborzunk, akkor anyázzatok már legközelebb az ORKnak is ilyen esetben! És dobjatok ki a picsába mindenkit, aki azért ment oda, mert ott vannak a barátai is!

A fenyegetés másik felét is érdemes lenne megemlítened. Egy friss tagunkról volt szó, aki egyrészt a múltról nem sokat tudott, másrészt a saját nézőpontja az volt, hogy Sanyibá lefosztotta párszor. Ezek után felvilágosítottuk a helyzetről, és se további fenyegetés, se a korábbiak beváltása nem volt. Megbeszélt, lezárt, megoldott téma. Ha hiányérzetetek van, tessék próbálni megbeszélni, nem pedig felróni!

És ha már ferdítve fél sztorikat írsz le, úgy, hogy a YAC kerül ki gonoszként belőle, akkor legalább annyi tisztesség legyen benned, hogy a marakodás befejezését ne kérd, mert ezt csöppet gusztustalannak tartom. Legalább annyi tiszteletet mutass, és nem csak a YAC, hanem legfőképpen a saját tagjaitok felé, hogy számukra is megengedd azt, amit te tétovázás nélkül megteszel!

Nia, te meg ne azt keresd, hogy ki folytatta először, hanem hogy ki kezdte, mert bár kurva nagyot nevettem, de még mindig a sapka léte/nem-léte helyzetben vagyunk ezzel. És az előző bekezdést te is érezd magadra vonatkoznak. Ne kérd, hogy ne szapuljunk, mikor "noname"-nek nevezed a tagjainkat.

ui: ZOZIra majd mondunk, mikor te lereagálod a statisztikát megfelelően, vagy szoni levelét, nem pedig személyeskedéssel. Gondolatok nálad sem nagyon voltak.
Vissza az elejére Go down
nia
Domina
Domina
nia


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 2399
Kor : 43
Tartózkodási hely : balra a második ajtó

Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptySzomb. Szept. 11 2010, 14:50

Mint mondottam nem kívánom tovább folytatni ezt a meddő vitát, mert nem érdekel az egész.
Szerintem van nektek is jobb dolgotok mint itt levelezgetni.
Vissza az elejére Go down
*fireman
Vendég




Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptySzomb. Szept. 11 2010, 19:42

Igy van meddo vita de ezek azert arra is jok, hogy mindenki lassa mirol is van szo valojaban!

Egyreszt korabban is elmondtam nem toborzunk hivatalosan sem a HORDA se mas szovetsegbol ha valaki valakit megkeresett az csak is maganuton tehette en sem mas sem kert meg erre SENKIT! Bar en azert kertem volna a privat levelezest, hogy lassam mirol is van valojabn mikor es mi tortent ezt nem kaptam meg pedig enelkul nem hiszem el a dolgokat! Arpika atjovetelet pont niamamatol tudtam meg addig azt se tudtam, hogy van ilyen ember a HORDABAN (bocsi Arpika) amikor erre rakerdeztem azt a valaszt kaptam, hogy korabban is egy olyan csapattal szeretett harcolni akik mar a YACban vannak. Sanyikiralyt meg tiszteljuk annyira, hogy nem engedjuk SENKINEK fenyegetni es nemcsak HORDAS mivoltja miatt! Jott egy uj tag aki nem tudta milyen viszonyba van a 2 szovi es ugy gondolom ez gyorsan meg lett oldva en nem turom ahogy a vezetoseg sem, hogy Sanyikiralyt tolunk akarki is fenyegesse!!!

Es ha mar fenyegetes Kedves niamama ki kezdett ezen az oldalon fenyegetozni? Ki irta, hogy majd ezt az alphan megbeszeljuk? Es akkor en fenyegetozom? Tudom Don_Wacak tobbet tett a HORDAERT mint en de megis amikor ezt irta niamama miert is hallgatott? AMikor kivatunk melyik nagy multu HORDA tag is akart ramjonni? Es akkor is mi volt? CSititottak de valahogy elmaradt a bocsanat keres amit pl Szonita megtett Sanyibacsi fele...

En ugy gondolom, hogy azok az emberek akik sirtak, hogy tolunk toboroztak oket alljanak ki es adjak a nevuket es irjak le pontosan mi tortent nem kell ezt tuldramatizalni meg tuldimenzionalni en mindig vallaltam a nevemet ha valakivel gondom volt sose bujtam senki hata moge!

niamama az eddig mashonnan kivalt szovetsegek altalaban ellensegek lettek sot mindig ezt szeretne??? Es bocsanat de ha mar itt tartunk mi megkerestuk a HORDA-t hogy szovetseget akarunk kotni vagy MNT? Tudtommal nem es nem is fogjuk mi egy korabbi igeret miatt szalltunk be a habiba de ha annyira zavarjuk magukat akkor ugy is lesz este egy megbeszeles tessek oda jonni es mondja el a problemajat!


nia itt valaszolok ZOZI fele dologra!

ZOZI amikor jelentkezett elmondta, hogy keveset lesz mert sok-sok maganeleti dolga van ezt igy ebben a formaban mindenki elfogadta es nalunk van! Felnott emberek vannak a szovetsegben meg lehet beszelni mindefele problemat gondot es tovabb lehet lepni!
Vissza az elejére Go down
niamama
Szófosó
Szófosó
niamama


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 751
Kor : 76
Tartózkodási hely : otthon

Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptySzomb. Szept. 11 2010, 20:44

kedves fireman!

1/ megmondtam, hogy nem árulom el azoknak a hordásoknak a nevét, akiket meghívtatok a yacba. és ezért mondtam vállalom, hogy hazugnak nevezz.azt is elhiszem, hogy te ezekről nem tudtál, mert én tisztellek annyira, hogy a te szavad ne kérdőjelezzem meg. ez viszont fordítva nem állja meg a helyét.
2/ nem tudom ki írta azt Wacaknak, hogy megtanítja harcolni?
3/ sanyibát viszont ténylegesen megfenyegették és ha én fölveszek valakit akkor csak egy mondat lett volna, hogy a horda tabu. ennyi. mi megmondjuk az új tagoknak, hogy a yac nem támadható, hiába nincs egyezmény akkor sem. csak egy kis odafigyelés kellene.
4/ abban is igazad van, hogy nem akartatok egyezményt és mnt-t sem. ti a horda szövetségi rendszer része akartatok lenni. és ez után, mert ezt nem fogadtuk el, már a többi felesleges is volt.
5/ és miért is kellene bocsánatot kérni? hogy tönkre akartátok a hordát tenni, ami nem sikerült. de a két "vezetőnek" szonitának és csiiinek nem tettszik az, hogy helyreálltunk, és még mindig a mi körleveleinken csámcsognak és gyengíteni próbálnak bennünket?

és ezek után azt hiszem nincs mit megbeszélnünk. szeretném ha végleg elfelejtenénk egymást úgy a kémkedés szintjén, mind a "baráti" meghívások kapcsán.

és ezek után én nem fogok itt semmire sem reagálni.
Vissza az elejére Go down
*fireman
Vendég




Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptySzomb. Szept. 11 2010, 21:43

Tisztelt niamama

1.) Kedves niamama nem neveznem hazugnak eddig sem ezutan sem (tengernyi tiszteletem es kezcsok) bar MSN azt az igeretet kaptam, hogy megkapom stb mert kivancsi lettem volna mikor es milyen szovegkornyezetben tortentek a dolgok de ha nem hat nem csak igy marad 1 allitas 1 tagadas

2.) niamama erre reagaltam:

"Én normálisan kérdeztem valamit,Te meg beugatsz..De mindegy,nem ide tartozó téma ez,majd alphán (ha már máshol nem tudjuk) megbeszéljük ezt a témát![i]"

Bocsanat nalam ez felhivas keringore bar mostanra lecsillapodtak a dolgok en tullpetem rajta

3.) A HORDA nalunk is tabu minden szinten ha valaki uj jon szolni szoktam altalaban sajna most kicsit elkesett a dolog sennki se gondolta, hogy eddig fajulnak a dolgo viszont Sanyibacsitol elnezest kertunk hivatalosan nem tudom de mit kellene meg?

4.) Igen ez egy erdekes eset volt ugyanis ha jol emlekszem nia es quin is felajanlotta a lemondasat amit viszont nem akartam viszont mar bocsanat de se niamamanak se nianak se quinnek nem volt dontesi jogkore semmiben amikor felvetodott az, hogy mi maradunk HORDA szovi tagjakent csak velemenyezes volt egyedul Zuluhed dontehetett volna nem pedig en mama nia vagy mas igy van? Igen amikor velemenyezes volt akkor az volt a velemeny inkabb menjen el 32 jo harcos (magamat nem szamolom bele) mint hogy a HORDA alszovije legyen csak azert 1-2 embernek bantotta volna a szemet, hogy hiaba szovetsegi rendszerben de rosebb a legkisebb szovi mint a tobbi.

5.) niamama senki se akarta tonkretenni a HORDAT!!! Ha valakinek gondja van 1-2 vezetosegi taggal es kivalik az miert baj? Miattam is mentek el a HORDABOL megse mondtam, hogy tonkre akarjak tenni a HORDAT, mas vezetok miatt is mentek el megsem tortent semmi nem erthet mindig egyet 100-200 ember mindennel...ha tonkre akartuk volna tenni semmi mast se csinalunk mint elfogadtuk volna nia es quin lemondasat majd ravettuk volna Zulut adja at a hatlamat es tonkretettuk volna! Szoval senki nem akart senkit tonkre tenni nem akartuk azt az iranyt par dologgal nem ertettunk egyet es eljottunk ennyi ez nem tonkretenni akaras ha valahol mar nem erzi jol magat az ember inkabb kivaik nem? Az meg hogy kik jottek es kik nem mindenkinek a velemenyere volt bizva nem gyerekerol volt szo mindenki atgondolta es dontottt ennyi
Vissza az elejére Go down
niamama
Szófosó
Szófosó
niamama


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 751
Kor : 76
Tartózkodási hely : otthon

Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptySzomb. Szept. 11 2010, 23:31

Itt már ZOZI után teljesen felesleges volt nemet írni ZOZI döntött Ő a vezető Zulu távollétében!

Na szóval akkor lelépünk ha nem kellettünk jó így is! Sok sikert a továbbiakban



csak egy dolog! ezt te írtad édes firém. ez az alszöviségetekre vonatkozik.

és a másik, valóban ígértem, hogy megkapod a neveket, de engedtessék meg nekem, hogy megtartsam a belső leveleket amikben olyan dolgok vannak amik nem tartoznak külső szövetségre.ezért vállaltam, hogy inkább én legyek a rossz.

ha tovább keresgélnék sr-ben azt hiszem találnék még egy két idevágó dolgot, amit igazam bizonyítására bemásolhatnék.
Vissza az elejére Go down
*fireman
Vendég




Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptyVas. Szept. 12 2010, 21:13

Kedves mama

Igen igy van ez 1 ember dontese volt nem pedig kozos dontes en csak erre akartam utalni mondjuk kar, hogy Zulu nem akart allast foglalni a temaban de teny, hogy ZOZI dontese elott sokat beszelgettem vele errol es az a nagyfoku pocskodniazas es gyalazkodas ami a belso forumon ment (mind ket reszrol bar az egyik egyik reszrol nem a "hipperaktiv" tagok csinaltak) mar feleslegesse tett mindenfajta dolgot. Azert en sajnalom, hogy akkor ugy valtunk el es sejteni lehetett, hogy lesznek meg vitak bar ezek ugy erzem meg nem teljesen fajultak el bar nagyon kozel alltunk/allunk hozza. Nyugodtan tessek ide vago dolgokat bemasolni en mindig is vallatam amit mondtam vagy irtam es ez utan is vallani fogom.

Tiszteletem
Vissza az elejére Go down
niamama
Szófosó
Szófosó
niamama


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 751
Kor : 76
Tartózkodási hely : otthon

Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptyVas. Szept. 12 2010, 23:00

édes firém!

hidd el a magánéletnek az itteni beszélgetésünkhöz nincs köze. én még mindig nagyon kedvellek. de itt játékban a horda érdekeit képviselném, és nem szeretném ha az a sok munka amit belefektettünk a csapatba a távozásotok után az pár ember kavarásának köszönhetően további kemény munkát eredményeznének.
sanyibához csak annyit : miért szonita kért bocsánatot? miért nem az aki fenyegette?

a másik amit most ide másolok abban a 2 hsz.ben meg magadnak mondasz ellent:

"4.) Igen ez egy erdekes eset volt ugyanis ha jol emlekszem nia es quin is felajanlotta a lemondasat amit viszont nem akartam viszont HORDA mar bocsanat de se niamamanak se nianak se quinnek nem volt dontesi jogkore semmiben amikor felvetodott az, hogy mi maradunkA szovi tagjakent csak velemenyezes volt egyedul Zuluhed dontehetett volna nem pedig en mama nia vagy mas igy van? Igen amikor velemenyezes volt akkor az volt a velemeny inkabb menjen el 32 jo harcos (magamat nem szamolom bele) mint hogy a HORDA alszovije legyen csak azert 1-2 embernek bantotta volna a szemet, hogy hiaba szovetsegi rendszerben de rosebb a legkisebb szovi mint a tobbi.


Igen igy van ez 1 ember dontese volt nem pedig kozos dontes en csak erre akartam utalni mondjuk kar, hogy Zulu nem akart allast foglalni a temaban de teny, hogy ZOZI dontese elott sokat beszelgettem vele errol es az a nagyfoku pocskodniazas es gyalazkodas ami a belso forumon ment (mind ket reszrol bar az egyik egyik reszrol nem a "hipperaktiv" tagok csinaltak) mar feleslegesse tett mindenfajta dolgot. Azert en sajnalom, hogy akkor ugy valtunk el es sejteni lehetett, hogy lesznek meg vitak bar ezek ugy erzem meg nem teljesen fajultak el bar nagyon kozel alltunk/allunk hozza. Nyugodtan tessek ide vago dolgokat bemasolni en mindig is vallatam amit mondtam vagy irtam es ez utan is vallani fogom.

kiemeltem az ellentmondást.


hidd el én is sajnálom, hogy ez így történt, de a felháborodásunkat megérthetnéd, hisz azzal alapítottátok meg az AREt, hogy a reborn szövegelése miatt bosszút álltok, és azután visszajöttök. és nem így történt. ti úgy döntöttetek hogy nem kívántok velünk tovább egy csapatban maradni.akkor nehezen, de elfogadtuk a döntéseteket, és mostanra nálunk már nem volt téma az elmúlt idő. de sajnos nálatok viszont még igen.és sajnos a magánbeszélgetések is erről szólnak. akit meg tudtok győzni, hogy egy oldalon állunk, azok még bedőlnek, bár lehet nem is fordult meg a fejükben, hogy átmenjenek hozzátok.és pontosan ezért nem adom ki a neveket (4emberről tudok) mert a szövegkörnyezet csak arra az emberre vonatkozik, aki beszélgetett. abban nem kifejezetten toborzás volt, hanem egyéb beszélgetés is folyt. és ez külső személyre nem tartozik.
Vissza az elejére Go down
*Szonita
Vendég




Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 EmptyHétf. Szept. 13 2010, 00:38

Niamama azért én kértem elnézést mert Sanyibácsi a mostani tagunkat Jasont míg nagyok kis játékos volt számtalanszor kifosztotta-ez igaz mert saját szememmel láttam mivel mind Sanyi mind Jason szigettársam volt tudtam az ott zajló eseményekről-egyszer míg Jason nem volt tagunk akkor megkértem Sanyit ne fossza többé Jasont mert segítem fejlődni és a Jasontol elfosztott cucc tőlem származik-pont olyan mintha engem fosztana ki.

Nos ezek után nem tudom hogy várhatom el Jasontól hogy kérjen elnézést Sanyitól miután Sanyi ",megnehezítette" játékát elégé keményen.Én sem tenném helyében meg te sem niamama.Viszont én megtettem mert tagunk Jason és tagjaimért felelőseget vállakók és szólhatok az ők nevükben is mint Diplomata hisz képviselem a szövetséget.Tisztázni szerettem volna ezt az ügyet Sanyival ez sikerül is remélem mert tisztelem becsülöm azt az embert már-már személyes ügyként kezeltem-az meg hogy Jason ezentul sem kedveli Sanyit holt biztos de nem fenyegetőzik többé meg sosem fog támadást indítani ellene mert tiszteletben tartja kérésemet.

Remélem most már minden érthető.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Üzenőfal - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Üzenőfal
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
.: A HORDA szövetség fóruma :. :: Látogatóinknak :: Információ-
Ugrás: