.: A HORDA szövetség fóruma :.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.: A HORDA szövetség fóruma :.

.: Regisztrálj és írj egy PM-et quin-nek a játékban, hogy aktiválja a regisztrációd :.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
-= Ha békét akarsz, készülj a háborúra! =-
-= Ami nem öl meg, az megerősít! =-
-= Harcolj becsülettel, győzz dicsőséggel, veszíts büszkeséggel! =-
-= Bánom is én, ha gyűlölnek, csak helyeseljenek! =-
-= A diplomácia fegyverek nélkül olyan, mint a zene hangszerek nélkül! =-
-= Ha fejet hajtunk, nem látjuk magunk előtt a célt! =-

 

 Üzenőfal

Go down 
+21
Sharp
pacotibi
Akamaru
szonita
tomsawyer
Romo
Aquila
garvan
Etnies
Simsek
Accad
fireman
lesbiana
niamama
pityu86
kicsi-csiii
ZOZI
Daw
adam1985
Zuluhed
quin
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
?
Vendég




Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptySzer. Jún. 16 2010, 17:46

ti miért nem léptetek még be az ork,loczs,del mellé ?
Vissza az elejére Go down
pacotibi
Tapasztalt fogalmazó
Tapasztalt fogalmazó
pacotibi


Férfi
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 442
Kor : 49
Tartózkodási hely : Ikariam Alpha szerver HORDA szövetség

Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptySzer. Jún. 16 2010, 21:41

esetleg kapsz valaszt ha megnevezed magad de akkor sem biztos , ugyhogy hajra Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://stopandgo.extra.hu
niamama
Szófosó
Szófosó
niamama


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 751
Kor : 76
Tartózkodási hely : otthon

Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptySzer. Jún. 16 2010, 22:45

kedves vendég!

aki kíváncsi hamar megöregszik Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Accad
Banned User
Banned User
Accad


Szövetség : LÉGIÓ
Hozzászólások : 126

Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptySzer. Jún. 16 2010, 22:52

? írta:
ti miért nem léptetek még be az ork,loczs,del mellé ?

Ne oszd az észt itt senkinek sem Üzenőfal - Page 4 Icon_evil
hagyd meg magadnak még szükséged lesz rá Üzenőfal - Page 4 152163
Vissza az elejére Go down
Sharp
Banned User
Banned User
Sharp


Szövetség : FALKA
Hozzászólások : 217
Kor : 44
Tartózkodási hely : Budapest

Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptyVas. Jún. 27 2010, 00:40

Sokk sikert a rendszernek és remélem sokan birják maj az iramott ;-)

Nekem elég volt a GF szarakodásából.
2 évem ment rá.
Mostmár a feles időmet magamra fordítom és a szererteimre mert kell a család és nem néhány agyament szarakodása.(GF)



Bocsi de nem néztem mostanába már semmit !!!

Elegem volt mindenből és ez nem hiszti.
A Család fontosabb !!!!!!!!!!!!!

Sharp

Sok sikert a továbbiakhoz.
Nem akkartam kibaszni veletek de priviben még üzenet se jött hogy jössztök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez a min ha hábi van vagy nem ??

De mostmár mindegy .

Quinek irtam hogíy bannoljon fórumon.



Ekkor: 26.06.2010 23:29 ez: nia írta:
> Szia!
>
> Szép szivatás a végére. Úton voltam hozzád flottával... és nem csak én
> Ezt igazán megvárhattad volna még.
>
> üdv
> nia
Vissza az elejére Go down
niamama
Szófosó
Szófosó
niamama


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 751
Kor : 76
Tartózkodási hely : otthon

Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptyVas. Jún. 27 2010, 10:07

Sharp írta:
Sokk sikert a rendszernek és remélem sokan birják maj az iramott ;-)

Nekem elég volt a GF szarakodásából.
2 évem ment rá.
Mostmár a feles időmet magamra fordítom és a szererteimre mert kell a család és nem néhány agyament szarakodása.(GF)



Bocsi de nem néztem mostanába már semmit !!!

Elegem volt mindenből és ez nem hiszti.
A Család fontosabb !!!!!!!!!!!!!

Sharp

Sok sikert a továbbiakhoz.
Nem akkartam kibaszni veletek de priviben még üzenet se jött hogy jössztök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez a min ha hábi van vagy nem ??

De mostmár mindegy .

Quinek irtam hogíy bannoljon fórumon.



Ekkor: 26.06.2010 23:29 ez: nia írta:
> Szia!
>
> Szép szivatás a végére. Úton voltam hozzád flottával... és nem csak én
> Ezt igazán megvárhattad volna még.
>
> üdv
> nia


az intézése a távozásodnak nem volt valami fair!
mindent meg lehet tenni a megfelelő formában! és nem derült égből villámcsapással. nem is beszélve az ellennek őrzött borról amit most hogy visszaküldtél, az pushingnak minősül. vagy kértetek rá engedélyt?
Vissza az elejére Go down
Accad
Banned User
Banned User
Accad


Szövetség : LÉGIÓ
Hozzászólások : 126

Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptyVas. Jún. 27 2010, 16:11

Sharp írta:
Sharp

Sok sikert a továbbiakhoz.
Nem akkartam kibaszni veletek de priviben még üzenet se jött hogy jössztök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez a min ha hábi van vagy nem ??

De mostmár mindegy .



Sharp nem is vártam el soha senkitől, hogy beköltözzön az ikába csak azt a kis időt amit itt tölt azt hasznosan tegye.

Megértem, ha a családot választod ők sokkal fontosabbak, mint bármilyen virtuális játék.

DE

Biztos, hogy így ilyen formában kellett ezt megtenni?
Biztos, hogy később is ugyan ezt gondolod?
Biztos, hogy a törlés a legmegfelelőbb választás?

Sok más lehetőség lett volna még nem késő én még mindíg bízok abban, hogy ezt átgondolod és megoldást találunk.

Mindent lehet csak akarni kell...

Ne minket büntessél, ha más utakon akarsz járni én/mi nem tehetünk róla
Vissza az elejére Go down
DonWacak
Vendég




Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: ....   Üzenőfal - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 22 2010, 13:03

Hahóóóóóóóó Very Happy Jelentkezni szeretnék a FALKA-ba nem jelentkezik a titkár!!!
Valaki segíthetne lol!

Ex-FALKA tag
Vissza az elejére Go down
Aka
Vendég




Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptySzer. Júl. 28 2010, 15:04

Halihóóó Very Happy
Lenne egy kultúrom Smile
üdv
Akamaru
Vissza az elejére Go down
ArchMons
Vendég




Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 29 2010, 10:23

Nem fert ki a nevem, szoval ArchMonster vagyok.
Csak gratulalni szeretnek az uzenofalhoz. Ilyen jo reg nem rohogtem, ennyi hulyet egy helyen Smile
Nem kell felreerteni nem a Horda/Falka/Legio-val van bajom, a tobbieken rohogtem, meg a valaszotokon a kerdeseikre, v beszolasaikra.
Asszem surubben fogom latogatni ezt a forumot. Soha nem gondoltam volna, hogy ennyi hulye van kiakadva ratok.
Vissza az elejére Go down
quin
Public Enemy
Public Enemy
quin


Férfi
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 2163
Kor : 46
Tartózkodási hely : Budapest

Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 29 2010, 13:01

Üdv ArchMonster,

Örülök, h tetszett, mi is jókat nevetünk egyes beszólásokon, amiket nevüket fel nem vállaló haragosainktól kapunk Smile
Amúgy meg sosem volt célunk a népszerűségi lista élére kerülni Very Happy
Vissza az elejére Go down
cossack1
Vendég




Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptyVas. Aug. 22 2010, 21:59

Nah mivel lassú voltam és se a játékban, se a fórumon nem tudtam elköszönni, szóval itt teszem meg. Very Happy

További jó játékot mindenkinek.

U.I.: Aztán mindenki seggét szétrúgni ám. Laughing
Vissza az elejére Go down
niamama
Szófosó
Szófosó
niamama


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 751
Kor : 76
Tartózkodási hely : otthon

Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptyHétf. Aug. 23 2010, 15:37

cossack1 írta:
Nah mivel lassú voltam és se a játékban, se a fórumon nem tudtam elköszönni, szóval itt teszem meg. Very Happy

További jó játékot mindenkinek.

U.I.: Aztán mindenki seggét szétrúgni ám. Laughing

azért mert elmentél még halljunk ám rólad Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
garvan.
Vendég




Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptySzer. Szept. 08 2010, 20:14

Quin, örömmel olvastam a leveledet. Egy érdekes statisztikai adat az ika-worldre alapozva, csak hogy utána nézhess magad is.
HORDA 112 tag, 88 aktív tag, 79%
YAC 41 tag, 38 aktív tag. 92% (ez van, nálunk ilyen, amikor alább hagy)
Nem kell aggódj az aktivitásunk miatt, ebben nem állunk olyan rosszul, mint ti. A többi félreértésre nem térnék ki, ha nem gond.
Vissza az elejére Go down
nia
Domina
Domina
nia


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 2399
Kor : 43
Tartózkodási hely : balra a második ajtó

Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptySzer. Szept. 08 2010, 23:54

garvan. írta:
Quin, örömmel olvastam a leveledet. Egy érdekes statisztikai adat az ika-worldre alapozva, csak hogy utána nézhess magad is.
HORDA 112 tag, 88 aktív tag, 79%
YAC 41 tag, 38 aktív tag. 92% (ez van, nálunk ilyen, amikor alább hagy)
Nem kell aggódj az aktivitásunk miatt, ebben nem állunk olyan rosszul, mint ti. A többi félreértésre nem térnék ki, ha nem gond.

utoljára az ooFoo mászott ennyire bele a statisztikába haha
Jó az irány Razz
Vissza az elejére Go down
garvan.
Vendég




Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 09 2010, 11:00

Nézd, nia, ez egy olyan dolog, amit mindenki tud ellenőrizni. Azt, hogy milyen a szövi, a ti tagjaitok nem igazán tudják megítélni, elhiszik - nem hiszik. Ha most azt mondom, hogy nem toborzunk tőletek, nem is toboroztunk, viszont vannak barátok, akik együtt akarják folytatni a játékot, nem pedig külön szöviben, és ez számukra inkább a YAC, mint a HORDA, akkor meg vagy igaz, vagy nem. Hiszen kamuzhatok, vagy akár a tudásom is hiányos lehet. Ez volt az egyetlen tényszerű és tényszerűen kétségbe vonható dolog quin levelében. Nem fikázni akarom a HORDA rendszert, mert nagyon sokat köszönhetek neki, viszont ha ilyeneket olvasok, akkor csak megpróbálok már rácáfolni. Remélem az nem gond, ha a másik oldal véleményét is olvashatjátok.
Vissza az elejére Go down
Lesbi
Vendég




Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 09 2010, 17:00

[i]Szijjasztok!

Remélem nem zavarok?
Csak bekukk és írtam megint 1-2 vacak verset de ez van...Razz

Vesta
Alpha világkép!

Kósza álomképben szenvedő madárnép,
Hozza a tudatkép kereső világkép!
Harcosok gyűlnek már roskadó váramnál,
kardosok hullanak azt mondom ejnye már!

Horda szelleme vak végzete,
tudta Ő kereste át már nem élte.
Fosztja és osztja az ellen népét
hozza és hozza az ellen kincsét!

Vezérek vezérek fújják a harsonát,
lovagok mennek tudják és mardosnák.
Háború van az alpha szerveren,
Varjú látott már eme véres fertelmet!

Konok és makacs az ellenfél népe,
mondom én akarok békét és mér ne!
Aranyam van és békés az életem,
marad ám hit és lelkes a végzetem!!

******************************************************************************************

Mai második termés...

Ébredés az álomból. Wink

Kicsiny világban vadak az emberek,
piciny madárban vannak a remények!
Láttam én álomban sárkányt is,
vártam én akkor a kelést is!

Holtak tavában picinyke halacska,
voltak hasában kicsinyke fényszikra.
Vadak és harag lepi el az erdőt
kanok is vadak lépi át az mezőt.

Medúza kényes és vad hangjára
fenyőfa fényes és édes illatára,
keltem én az erdő buja hangjára
látom a holt erdő kurta tavát ma.

Bort sört és házi pálinkát nektek .Very Happy

Puszka.
Lesbiana
Vissza az elejére Go down
*Szonita
Vendég




Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 09 2010, 19:02

Sziasztok!

Nem akartam írni de mégis megcáfolnék egy két gondolatodat rólunk quin.

"Az már rég lekerült a külső oldalukról, h 15k tp a minimum, az aktivitás is alábbhagyott, ugyanaz a pár ember neve szerepel a cr-ekben."

Légy szíves nézd már meg a támadópontlistát mennyi Hordás van közötte a top 100-ban meg mennyi Yac.

Horda:12
Yac:8

Azért ha azt nézzünk mi hányan vagyunk meg ti hányan vagytok nem hiszem hogy szégyenkeznünk kellene..vagy saját magunk parodijává válunk, hogy a szavaiddal éljek.

Ha megnézzük a ti CR-eiteket akkor nálatok is ugyanazok harcolnak akik eddig.

Nálunk is ugyanazok harcolnak mint eddig hisz nem szerepeéhet a szomszéd gyerek neve a CR-ben.
Hogy alábbhagyott volna-e az aktivitás azt ne te döntsd el bizonyítja a CR topik hogy mégse..de gondol ahogy akarod.

Az meg hogy szerinted nevetségesek vagyunk kutyát nem érdekel-nem a te véleményed érdekel vagy a Hordáé minket hanem azoké akik számítanak. Cool Azoktól az emberektől már megkaptuk az elismerést!


A toborzói dologgal kapcs meg még mindig várok levelet amit tőlünk kaptatok..de nem érkezik...ez azt bizonyítja nem is volt csak nincs jobb dolgod mintsem velünk foglalkozni.Very Happy

Nem azért írtam ezeket mert mi veletek versenyeznénk csak nem szeretem ha ferdítik a valóságot!


Rövidet ennyi!

Sziasztok!
Vissza az elejére Go down
puma
Banned User
Banned User
puma


Hozzászólások : 156

Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 09 2010, 19:18

üdv

hozzá kell hogy szoljak.

amikor a horda tagjai voltatok jo volt a szövi most hogy kiváltatok meg fikázátok nézetek már magatokba és ne felejtsétek honnan is jöttetek.


Puma


Vissza az elejére Go down
*Szonita
Vendég




Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 09 2010, 19:20

Puma itt nem mi fikáztunk vagy nem láttad ezt a levelet?
Ezek után engedtessék már meg nekünk, hogy megszólaljuk!



> > > quin Körüzenet - Szövetség Thanatopolisz 08.09.2010 11:40:45
> > > Vki küldjön már egy yac toborzó levelet hadd nevessek Smile Kiváncsi vagyok mi az amivel még mindig meg tudnak győzni embereket, h ott van a tejjel-mézzel folyó kánaán, mikor lassan önmaguk paródiájává válnak. Talán emlékeztek még rá, h amikor kirobbant a balhé kukába valónak tituláltak minden hordást, aki akkor nem ment velük, most mégis ezek közül a kukák közül toborznak?? Az már rég lekerült a külső oldalukról, h 15k tp a minimum, az aktivitás is alábbhagyott, ugyanaz a pár ember neve szerepel a cr-ekben. A minap beszéltem irc-en egy emberrel aki nemrég lett yac tag, azt mondta még bort osztani sem jár fel, annyira gagyi a szövi. Ráadásul szinte naponta kapok tőlük üziket, h ide vagy oda kell a segítség. Szóval hajrá Smile
Vissza az elejére Go down
dw
Magabiztos írnok
Magabiztos írnok
dw


Férfi
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 156
Kor : 36

Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 09 2010, 19:48

*Szonita írta:
Puma itt nem mi fikáztunk vagy nem láttad ezt a levelet?
Ezek után engedtessék már meg nekünk, hogy megszólaljuk!



> > > quin Körüzenet - Szövetség Thanatopolisz 08.09.2010 11:40:45
> > > Vki küldjön már egy yac toborzó levelet hadd nevessek Smile Kiváncsi vagyok mi az amivel még mindig meg tudnak győzni embereket, h ott van a tejjel-mézzel folyó kánaán, mikor lassan önmaguk paródiájává válnak. Talán emlékeztek még rá, h amikor kirobbant a balhé kukába valónak tituláltak minden hordást, aki akkor nem ment velük, most mégis ezek közül a kukák közül toborznak?? Az már rég lekerült a külső oldalukról, h 15k tp a minimum, az aktivitás is alábbhagyott, ugyanaz a pár ember neve szerepel a cr-ekben. A minap beszéltem irc-en egy emberrel aki nemrég lett yac tag, azt mondta még bort osztani sem jár fel, annyira gagyi a szövi. Ráadásul szinte naponta kapok tőlük üziket, h ide vagy oda kell a segítség. Szóval hajrá Smile

Nekem csak annyi kérdésem volna,hogy amit Quin írt körüzenetet az hogyan jutott el hozzád Szoni?[i]
Vissza az elejére Go down
*fireman
Vendég




Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 09 2010, 20:51

Na akkor azt hiszem most mar be is fejezheti mindenki! Nem kell ebbol nagy ugyet csinalni atjott par ember a HORDABOL es ennyi a HORDA sose volt arrol hires, hogy emiatt problemazzon nagyon remelem ezutan se lesz erre pelda bar most mar tenyleg az O belso ugyuk ezt ledonteni! Teny, hogy en is es minden nagyobb YAC tarsam sokat koszonhetunk a HORDA-nak mondjuk kedves Puma nem neked es nem is Don_Wacaknak hisz ti meg azt se tudtatok mi az a HORDA amikor mar itt nyomtuk ezerrel szoval jo lenne ha mind a ketten tudnatok hol a helyetek! Amikor en csatlakoztam a HORDA-hoz meg egy teljesen mas HORDA volt a regi vezetosegbol ma mar csak quin illetve Zulu van nem tudom Zuluval mi a helyzet de szerintem meg most sem tud lenni 100%-osan (sajnos) ami a fikazast illeti az nem a HORDA szovetsegnek szol hanem esetleg 1-2 tagnak en reszemrol nem fikazok senkit bar gondolom en valami nagyon csunya gonosz nev lettem a HORDABA de nem erdekel. Mondjuk jot nevettem nia oofoo-s beszolasan bar nem tudom hogy jutott erre a feltetelezesre talan a CR topikbol?

Na mindegy de tenyleg mindket fel most mar befejezheti mert ha ideges leszek szetcsapok Smile
Vissza az elejére Go down
dw
Magabiztos írnok
Magabiztos írnok
dw


Férfi
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 156
Kor : 36

Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 09 2010, 21:18

*fireman írta:
Na akkor azt hiszem most mar be is fejezheti mindenki! Nem kell ebbol nagy ugyet csinalni atjott par ember a HORDABOL es ennyi a HORDA sose volt arrol hires, hogy emiatt problemazzon nagyon remelem ezutan se lesz erre pelda bar most mar tenyleg az O belso ugyuk ezt ledonteni! Teny, hogy en is es minden nagyobb YAC tarsam sokat koszonhetunk a HORDA-nak mondjuk kedves Puma nem neked es nem is Don_Wacaknak hisz ti meg azt se tudtatok mi az a HORDA amikor mar itt nyomtuk ezerrel szoval jo lenne ha mind a ketten tudnatok hol a helyetek! Amikor en csatlakoztam a HORDA-hoz meg egy teljesen mas HORDA volt a regi vezetosegbol ma mar csak quin illetve Zulu van nem tudom Zuluval mi a helyzet de szerintem meg most sem tud lenni 100%-osan (sajnos) ami a fikazast illeti az nem a HORDA szovetsegnek szol hanem esetleg 1-2 tagnak en reszemrol nem fikazok senkit bar gondolom en valami nagyon csunya gonosz nev lettem a HORDABA de nem erdekel. Mondjuk jot nevettem nia oofoo-s beszolasan bar nem tudom hogy jutott erre a feltetelezesre talan a CR topikbol?

Na mindegy de tenyleg mindket fel most mar befejezheti mert ha ideges leszek szetcsapok Smile


Én meg kajakra leszarom mi volt,mi van! Nem érdekel ki mekkora ember! Igaz,hogy mi nem voltunk itt régebben de most itt vagyunk és ez a lényeg.. Szó sem volt arról,hogy nekem vagy pumának köszönhetnél bármit is. Én csak kérdeztem valamit,ennyi.


A hozzászólást Don_Wacak összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 09 2010, 21:34-kor.
Vissza az elejére Go down
sir-saal
Banned User
Banned User



Férfi
Szövetség : Horda, Légió
Hozzászólások : 11
Kor : 45
Tartózkodási hely : Székelyudvarhely

Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 09 2010, 21:33

Mire jó ez emberek??? Használ valakinek ha a másikat szapulja?? semmi értelmét nem látom, csigalom, nyugavér:)
Vissza az elejére Go down
dw
Magabiztos írnok
Magabiztos írnok
dw


Férfi
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 156
Kor : 36

Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 09 2010, 21:40

sir-saal írta:
Mire jó ez emberek??? Használ valakinek ha a másikat szapulja?? semmi értelmét nem látom, csigalom, nyugavér:)

Én nem szapulok senkit...de viszont én is fel tudom venni a ki ha nem én,bunkó taj paraszt stílust... De leszarom ki mit gondol,én tudom mi a lényeg és ennyi elég is.
Csak tudod,nem szeretem ha a másikat lenézik,ennyi! Mert ha nem itt meg ott kezdtem,akkor már ki vagyok lőve a sorból. Én nem okoskodtam és nem is fogok,csak kérdeztem valamit,amire Fireman nem épp úgy reagált ahogy kellett volna.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Üzenőfal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Üzenőfal
Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
.: A HORDA szövetség fóruma :. :: Látogatóinknak :: Információ-
Ugrás: