.: A HORDA szövetség fóruma :.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.: A HORDA szövetség fóruma :.

.: Regisztrálj és írj egy PM-et quin-nek a játékban, hogy aktiválja a regisztrációd :.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
-= Ha békét akarsz, készülj a háborúra! =-
-= Ami nem öl meg, az megerősít! =-
-= Harcolj becsülettel, győzz dicsőséggel, veszíts büszkeséggel! =-
-= Bánom is én, ha gyűlölnek, csak helyeseljenek! =-
-= A diplomácia fegyverek nélkül olyan, mint a zene hangszerek nélkül! =-
-= Ha fejet hajtunk, nem látjuk magunk előtt a célt! =-

 

 Üzenőfal

Go down 
+21
Sharp
pacotibi
Akamaru
szonita
tomsawyer
Romo
Aquila
garvan
Etnies
Simsek
Accad
fireman
lesbiana
niamama
pityu86
kicsi-csiii
ZOZI
Daw
adam1985
Zuluhed
quin
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
fireman.
Vendég




Üzenőfal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 7 EmptyPént. Nov. 12 2010, 01:44

Nem kellene ide irkalnia senkinek tolunk foleg nem ilyeneket. Azt kerem, hogy fejezzuk be a nem ide illo dolgok beirasat. Termeszetesen normalis hangnemben nem tilthatom meg senki hozzaszolasat de ne azarassuk le megegyszer az uzenofalat ha kerhetem


Koszonom

Vissza az elejére Go down
niamama
Szófosó
Szófosó
niamama


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 751
Kor : 76
Tartózkodási hely : otthon

Üzenőfal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 7 EmptyHétf. Nov. 22 2010, 18:37

YAC szövetségnek!

megkérem a szövetséget, hogy a burkolt és nem burkolt fenyegető leveleiket, azoknak akiket nem tudnak átcsábítani, ne küldözgessék, hanem álljanak már ki egyszer egyenesen és ne alattomosan tegyék a dolgukat, mint a toborzásokat is teszik mind a mai napig.
ha szükséges archiválva van a levél tehát az igazamat bizonyítani tudom.
Vissza az elejére Go down
*Szonita
Vendég




Üzenőfal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 7 EmptyHétf. Nov. 22 2010, 19:23

Nem tudom, hogy nekem szólt-e a leveled de megmondom őszintén LESZAROM!!Szépen és nőiesen azok után amiket kiírogatsz az MSN-edre!ÉS igen is a haverjaimat hívogatni meg keresni fogom kutyát nem érdekel a véleményed!!

Megbocsássss De senki nem kíváncsi a sok hülyeségedre amit 62-éves fejjel összehordasz!!Szánalmas!

Törölhetitek-ez a hsz-t nem érdekel De legalább tisztában vagy azzal, hogy nem érdekel mit kérsz vagy mit nem kérsz nem te fogod megmondani hogy mit csináljuk!!!
Vissza az elejére Go down
garvany
Vendég




Üzenőfal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 7 EmptyHétf. Nov. 22 2010, 19:59

Én meg megkérem a tisztelt HORDA szövetség titkárát, hogy majd akkor kérjen tőlünk bármit is, mikor majd meg tudja állni, hogy a probléma megoldása mellett/helyett fikázó szándékú posztokat ejtsen el a likas szatyrából amerre jár.
Vissza az elejére Go down
quin
Public Enemy
Public Enemy
quin


Férfi
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 2163
Kor : 46
Tartózkodási hely : Budapest

Üzenőfal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 7 EmptyHétf. Nov. 22 2010, 20:05

köszönjük szépen a tartalmas hozzászólásokat
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Üzenőfal - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Üzenőfal
Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
.: A HORDA szövetség fóruma :. :: Látogatóinknak :: Információ-
Ugrás: