.: A HORDA szövetség fóruma :.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.: A HORDA szövetség fóruma :.

.: Regisztrálj és írj egy PM-et quin-nek a játékban, hogy aktiválja a regisztrációd :.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
-= Ha békét akarsz, készülj a háborúra! =-
-= Ami nem öl meg, az megerősít! =-
-= Harcolj becsülettel, győzz dicsőséggel, veszíts büszkeséggel! =-
-= Bánom is én, ha gyűlölnek, csak helyeseljenek! =-
-= A diplomácia fegyverek nélkül olyan, mint a zene hangszerek nélkül! =-
-= Ha fejet hajtunk, nem látjuk magunk előtt a célt! =-

 

 Üzenőfal

Go down 
+21
Sharp
pacotibi
Akamaru
szonita
tomsawyer
Romo
Aquila
garvan
Etnies
Simsek
Accad
fireman
lesbiana
niamama
pityu86
kicsi-csiii
ZOZI
Daw
adam1985
Zuluhed
quin
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
niamama
Szófosó
Szófosó
niamama


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 751
Kor : 76
Tartózkodási hely : otthon

Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyHétf. Szept. 13 2010, 01:02

szonita!
ha valaki hibát követ el az kérjen bocsánatot. én is tudok bocsánatot kérni a nálam fiatalabbtól is ha a csapatom érdeke azt kívánja, bár lehet, hogy az életben nem tenném meg. de ha igaza van valakinek és én tévedek akkor itt is és ott is tudok bocsánatot kérni.
és nem kell megmagyarázni és nem is érthető az, hogy valaki helyett te kérj bocsánatot mert ö még a csapatáért se teszi meg!

remélem én is érthető voltam.
Vissza az elejére Go down
*Szonita
Vendég




Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyHétf. Szept. 13 2010, 01:07

Engem nem kért meg senki hogy elnézést kérjek-sem Jason sem senki .
Én úgy érzetem hogy meg kel tegyem azt megtettem.

Ezt a témát jól lerágtuk szóval részemről túlbeszélve és tisztázva.
Egy a lényeg az arcom nem ég ez a story miatt.
További jó játékot kívánok!

Üdv

Szonita
Vissza az elejére Go down
*fireman
Vendég




Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyHétf. Szept. 13 2010, 02:55

Kedves niamama


En erre probaltam meg reagalni:

"4/ abban is igazad van, hogy nem akartatok egyezményt és mnt-t sem. ti a horda szövetségi rendszer része akartatok lenni. és ez után, mert ezt nem fogadtuk el, már a többi felesleges is volt."

Szoval nem az szamitott, hogy niamama vagy nia esetleg quin nem fogadta el ahogy az se szamitott en mit akarok mert ez egy ember dontese volt es nem Zulu volt azaz ember aki dontott ha nagyon szorszallhasogat akartam volna lenni ragaszkodtam volna Zulu velemenyehez mert egy dolog, hogy tavolleteben ZOZI volt a helyettes de talan egyeterthetunk vele, hogy ez nem egy olyan dontes volt ami egy haboruhoz, bekehez vagy MNT hez volt kotheto hanem igen is egy nagyon fontos dontes volt! Ha niamama nem igy gondolja ezen nem vitatkozom.


A kivalasrol annyit, hogy valojaban volt par ember akikkel nem akart a csapat nagy resze 1 szoviben maradni viszont szerettunk volna a HORDA szovetsegi rendszer resze maradni alszovikent tehat nemi csusztatas vagyis ellentmondas, hogy mi nem akartunk egy csapat lenni hiszen ilyen alapon a LEGIO vagy FALKA nem volt soha a rendszer resze? Az a baj, hogy par ember szemlyes dolgot csinalt ebbol az egeszbol igy kenytelenek voltunk ugy donteni, hogy megyunk nem hiszem, hogy sok szovi hagyta volna elmenni a legjobbjai kozul TEHAT NEM MINDET HA NEM A LEGJOBBAK KOZUL 32 embert (magamat nem sorolom a legjobbak koze) nehogy az legyen, hogy en kukazom oket mert az ott maraddottakrol nem ez az altalanos velemenyem ha kell szemlyesen szemelyekre lebontva leirom kirol mit gondolok Very Happy Csak mert ezen 1 velemeny alapjan az egesz YACra ra lett sutve a dolog...Es ha mar itt tartunk akkor amikor elmentunk a re ellen harcolni (mi akkor a HORDA becsuleteert mentunk) bizony erdekes dolgok is tortentek volt, hogy kertunk anyagi segitseget (1-2 esetet kiveve nem kaptunk) es volt, hogy kertunk hadi segitseget (az illeto azt irta, hogy nem mer jonni mert fel, hogy utana esetleg megcsapjak) mindezt egy 17k TP HORDA tag irta...es igen amikor kivul harcoltunk akkor jottunk ra sokan, hogy mire is szamithatunk par ember kivetelevel mindig ugyanaz a par ember harcol tamogat stb. ezert szerettunk volna egy alszovit a HORDA oldalan ahol igen megyunk ha gond van de hat ez nem volt jo es igen kar tagadni es maszatolni voltak akik nem akartak 1 szoviben lenni bizonyos emberekkel de mindenki maradt volna a rendszer resze de nem kellettunk!

niamama a tobrozashoz nem tudok hozzaszolni nem ismerem a korulmenyeket mikor ki kit keresett meg es hogyan. En biztos nem toborztam, erre nem is kertem soha senkit es nemcsak a HORDAbol de mashonnan se viszont tolem a HORDA barmikor toborzhat a tagjainkbol nem fogok ebbol ugyet csinalni. Bar szerintem akit ra lehet venni tavozasra az menjen csak hisz azt jelenti valamiert nem erzi odavalonak magat.

A masik fele meg nem ertem a nagy felhaborodast eddig meg tudtak mindig keresni ha valami gond volt ez most miert maradt el?

A bomlasztasrol, felforgatasrol, kavarasrol meg annyit, hogy miutan engem le hordtak a HORDA "hipperaktiv" tagjai mindennek es amivel az ott maradt vezetoseg is egyetertett hiszen (1 kivetelevel amikor megjegyzest tettek ram illetve nem pontosan ram hanem a...) szoval nekem is lett volna miert felhaborodnom de hat ez van en a tavozasom utan ennyit ertem erek de mindazon altal amikor nia megkeresett a nagy bumm elott, hogy ha ki is valtunk de ha elkezdodik megyunk-e segiteni az egyik szovetsegesnek (es ekkor mar tudhato volt, hogy a HORDAnak is) en azonnal igent mondtam! Tehat meg ezek utan is tudtuk, hogy hol a szivunk! Szoval lehet minket is kritizalni de ilyet egy szovi se tett az ika meglete ota, hogy egy ilyen kivalas utan is megy segiteni!!! Tehat lehet, rosszak es csunyak vagyunk de nem olyan csunya ez az ordog amilyenek itt egyesek probaljak festeni...

Vissza az elejére Go down
nia
Domina
Domina
nia


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 2399
Kor : 43
Tartózkodási hely : balra a második ajtó

Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyHétf. Szept. 13 2010, 09:58

Idézet :
amikor nia megkeresett a nagy bumm elott, hogy ha ki is valtunk de ha elkezdodik megyunk-e segiteni az egyik szovetsegesnek (es ekkor mar tudhato volt, hogy a HORDAnak is) en azonnal igent mondtam! Tehat meg ezek utan is tudtuk, hogy hol a szivunk!

A "nagy bumm" előtt megkérdeztem hogyan álltok hozzá a témához, akkor azt mondtad, hogy ha lehet kimaradtok belőle, mert fejlődni szeretnétek.
Tehát álláspontot kértem /ami a szövetségeseinket is érdekelte/, nem segítséget.
A kettő nem ugyanaz. Én nem naplózom az msn beszélgetéseket, ha te igen nézd nyugodtan vissza.

A hábikba /második nagy bumm/ pedig tudomásom szerint önszántatokból léptetek be.

Fentiekkel nem akarok senkit megbántani, senki érdemét kisebbíteni, csak nem szeretem másként visszahallani a szavaimat. Egy egy szó akaratlanul is változtat a mondandón.
Vissza az elejére Go down
niamama
Szófosó
Szófosó
niamama


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 751
Kor : 76
Tartózkodási hely : otthon

Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyHétf. Szept. 13 2010, 17:16

fire!
még egy utolsó kérdésem lenne. zulu, vagy zozi engedélyezte az ARE megalakulását? és a 33 erős játékos kihívását és azok megtévesztését akik maradtak, és a 33-ból akik a hordától erőszakosan követelték a támogatást?(erre én vagyok az egyik élő példa, és a másikra meg nyomdafestéket nem tűrő levélváltás van a birtokunkban. és amit nyersi formájában még kaptatok, mert megtévesztettek bennünket)

a többi már kellőképpen ki lett csavargatva, aki olvassa az érti, hogy mi is a probléma. csak látni kell, hogy ki támasztja alá, vagy ha nem akkor ki vállalja a felelősséget a tetteiért, és ki az aki meg akarja magyarázza, hogy a fekete az bizony hófehér.


azt hiszem nincs értelme ezeken a dolgokon tovább vitázni. ha békében hagyjátok a hordát, még baráti beszélgetésekben sem hívtok meg senkit tőlünk,akkor szerintem nyugodtan játszhatnánk tovább békében egymás mellett. mi újfent kiírtuk körüzibe, hogy vasárnap estig aki még hozzátok akar menni az tegye meg. de gondolom ezt is tudjátok, hisz bőszen olvasgatjátok a horda körüzijeit. csak azt nem értem, hogy mit keres egy általad "barátinak" titulált szöviben kémetek?
Vissza az elejére Go down
garvan.
Vendég




Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyHétf. Szept. 13 2010, 19:00

"nálunk már nem volt téma az elmúlt idő. de sajnos nálatok viszont még igen"
na akkor most hogy már dobálták itt eleget a kém témát, valaki mondja meg, hogy a mondat írója honnan tudja, hogy nálunk mi a téma? engem tényleg már csak ez érdekel. kémje biztos nincs nálunk, mert azt elítélendőnek tartja, anélkül meg nem tudhatni, mit beszélnek, hiszen quin levelét is kizárólag kém adhatta ki.
Vissza az elejére Go down
*fireman
Vendég




Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyHétf. Szept. 13 2010, 19:10

nia

Az a baj, hogy engem szemlyesen megkerestek tobben is pl a DEL bol is es nekik is ugyanazt mondtam amit neked! Szoval ne mondj olyat, hogy en fejlodni akartam ez a Te szavadjarasa volt amikor teged valaki megkeresett.


Kedves niamama

Tessek megkerdezni ZOZIT vagy Zulut engedelyezte-e az ARE megalakulasat meg fogja ra kapni a megfelelo valaszt! Ezt az eroszakos levelvaltast szeretnem megnezni. Ki volt az aki eroszakosan kert es kitol? Tudtommal volt egy levelvaltas 2 ember kozott ami valoban nme turt nyomdafesteket. De en tobbrol nem tudok. megvan mennyi nyersit kaptunk? Kerem a listat kartalanitani szeretnem oket nehogy szegeny megtevesztett emberek kart szenvedjenek. Egyebkent akik utana jottek el a HORDAbol vajon oket ki tevesztette meg?

niamama en nem mehetek fel a tagjaink lakasara nem maszhatok bele a gepukbe es nem tilthatom meg ki kivel beszelgessen vagy baratkozzon vannak nalunk is idosebb kozepkoru emberek es huszoneves tagok szerintem majd ok eldontik mikor kivel beszelgetnek baratilag, ha niamama meg tudja tiltani a HORDA tagoknak, hogy kivel baratkozzanak hajra en a YACosokat nem tudom es nem is akarom.

Es higgye el mama nalunk tenyleg nem tema a HORDA semmilyen szinten maximum helyorseg es csata szinten ki kinek van a kozelebe aki segithetne
Vissza az elejére Go down
nia
Domina
Domina
nia


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 2399
Kor : 43
Tartózkodási hely : balra a második ajtó

Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyHétf. Szept. 13 2010, 20:33

*fireman írta:
nia

Az a baj, hogy engem szemlyesen megkerestek tobben is pl a DEL bol is es nekik is ugyanazt mondtam amit neked! Szoval ne mondj olyat, hogy en fejlodni akartam ez a Te szavadjarasa volt amikor teged valaki megkeresett.

Ezért mondtam, hogy kár, hogy nem naplózom az msn beszélgetéseket.
Vissza az elejére Go down
*fireman
Vendég




Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyHétf. Szept. 13 2010, 21:17

nia kar, mondjuk lehet felreertettel valamit es esetleg ha irtam olyasmit, hogy kell egy kis ido a csata utan helyre allni hiszen ez mindig is igy volt mindenkivel seregpotlas stb. lehet felreertetted...de ugy Te is tudod, hogy mi volt az igazi indok (nekem a maganeletemben) es tudtal rola, hogy jo darabig nem leszek es igy nem igazan ment a dolog. Ugyanezt irtam mindenkinek azzal egyutt, hogy megirtam ahogy leszek azonnal megyunk! Igaz nem tudtam, hogy ez 2 het vagy tobb lesz!
Vissza az elejére Go down
niamama
Szófosó
Szófosó
niamama


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 751
Kor : 76
Tartózkodási hely : otthon

Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyHétf. Szept. 13 2010, 23:26

édes fire!

azért kérsz bizonyítékot, mert tudod, hogy az üzik kitolódnak. de ha olyan egyenesek vagytok akkor kérdezd meg pl etniest, hogy kapott e tőlem aranyat . és azt is megkérdezheted, hogy megírtam neki, hogy éppen támadnak, nem tudok most küldeni. a válasza az volt, hogy küldjem már, mert nem is foglalkozott azzal, hogy tudok e támadás alatt az ő aranyhiányával foglalkozni. pedig nem támogató a posztom.

és ha nem izgat akkor kérésedre beteszem azt a trágár hangú beszélgetést amit csiii folytatott niával, mert nem támogatott benneteket.(és nem nia volt trágár)

és minden áron bizonyítékot akarsz itt a nyilvánosság előtt.akkor ha úgy gondolod kiteszem az archivált dolgokat és meglátjuk mit szólnak ehhez és kinek lesz igaza.

és úgy látom minden áron kötözködni akarsz velünk, pedig én szeretném ezt a témát lezárni, és nem kiteregetni a szennyest. és szeretnénk ha végre leállnátok ti is és akkor mi is ezekkel a dolgokkal. de úgy látom nem ez a célotok.
Vissza az elejére Go down
*Szonita
Vendég




Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyHétf. Szept. 13 2010, 23:46

Niamama előnyt élvezel mert te amit anno beszéltünk kitehetsz mindet-De mi nem mert már nem férünk hozzáatosan ezze a puskával!!!

Szóval a Ti reakciótokat az akkori hozászolásunkhoz amivel most takarózol mi nem tudjuk kitenni hisz nem férünk hozzá, olyan fegyvert használsz ellenünk ami igazából nem járja neked!!!!Ha már kimásolgatsz a hozzáoszlásunkból tedd úgy hogy a Ti reakciótok is látszódjon ne már minket feketíts be közben volt a részetekről ott hisztis picsa is meg minden!!!!Vagy hagyd abba a másolgatást mert csak ferdíted az igazságot-vagy ha olyan fer vagy másold ide a teljes oldalt amiben látszik ti hogy álltatok akkor hozzánk.

üdv

Szonita
Vissza az elejére Go down
nia
Domina
Domina
nia


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 2399
Kor : 43
Tartózkodási hely : balra a második ajtó

Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyHétf. Szept. 13 2010, 23:53

wááá no comment haha
Vissza az elejére Go down
niamama
Szófosó
Szófosó
niamama


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 751
Kor : 76
Tartózkodási hely : otthon

Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyHétf. Szept. 13 2010, 23:55

szonita!

én sem tudok mindent másolni, mert nincs minden eltéve. de ti kértek minden áron bizonyítékot és leveleket olyan dolgokról amit nem teszünk el. és nem is akartam kitenni, de ha fire kéri akkor se teszem már ki.
elég volt a pocskondiázásból.
Vissza az elejére Go down
*fireman
Vendég




Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyKedd Szept. 14 2010, 00:05

Kedves niamama

Magat ki tamadta eppen? Nem tudom mert ha jol tudom akkor a HORDA eppen nem allt haboruban senkivel raadasul nem tudom miert nem szolt nekem errol senki... en nem tudhattam minden dologrol ami eppen akkor a HORDAban zajlott de ugy ereztem akkor is hogy az ARE nagyon csipi egyes emberek szemet noha senkinek se volt migtiltva, hogy atjojjon vagy harcoljon a re ellen... nia es csiii kozott valoban volt tragar hangu levelezes miutan nia visszautasitotta a kert segitseget es azert nem kell elfelejteni, hogy ok akkor meg jo viszonyba voltak es volt korabban is hasonlo beszelgetes de erdekes akkor nia legtobbszor nevetett miert csak a kipattant balhe utan kellett ezen felhaborodni?

Es csak 2 kerdes nem tobb ha valaszt kaptam utana quin archivalhatja mert tenyleg ennek nem lesz jo vege...

Szoval

1.) kerdes: Miert erte meg 2-3 embernek, hogy a legjobbjai kozul
32 embert elvesztett ahelyett, hogy lehetett volna az a bizonyos alszovi! Szerintem a HORDA jelentosen gyengult de talan az ott maradt tagok is megismerhetnek az igazsagot.

2.) Ha mar ennyire archivalva van minden ki adott az akkori HORDAban tamogatast kinek es mennyit. Nem az a kerdesem ki miert nem adott hanem ki adott kinek es mennyit

Koszonom
Vissza az elejére Go down
*Szonita
Vendég




Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyKedd Szept. 14 2010, 00:07

Nia no Commet?Te nevetségesebb vagy hisz tudod jól miről beszélek legalább ne tagadnád.
Vagy az már jó bizonyíték ha utánajárok és kiírom ide?Akkor lehet nem nevetsz majd annyira.Bár hooopsz elárultam magam most ezzel töltöd estéd hogy kitörsz mindet

haha

Niamama minden archiválva volt hisz onnét másolgatsz kifele szóval nem kel a fölös duma-elárultad magad mert ha fer vagy azt írod ok szoni kiírok mindet mert nincs takargatni valóm de ezek szerint jobb volt ha ezt írod mintsem kiírd amiket anno írtatok nekünk ..mert tudod te is jól van ott elég bizonyíték rólatok is.
Vissza az elejére Go down
nia
Domina
Domina
nia


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 2399
Kor : 43
Tartózkodási hely : balra a második ajtó

Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyKedd Szept. 14 2010, 00:38

*Szonita írta:
Nia no Commet?Te nevetségesebb vagy hisz tudod jól miről beszélek legalább ne tagadnád.
Vagy az már jó bizonyíték ha utánajárok és kiírom ide?Akkor lehet nem nevetsz majd annyira.Bár hooopsz elárultam magam most ezzel töltöd estéd hogy kitörsz mindet

haha

lol!

Bennem nem fogsz partnerre lelni ebben, nem vitázom veled, nem vagyunk egy kategória.
Vissza az elejére Go down
niamama
Szófosó
Szófosó
niamama


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 751
Kor : 76
Tartózkodási hely : otthon

Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyKedd Szept. 14 2010, 00:39

valami istennő nevű volt ind-es támadott de csapatostól, mert kifosztottam Smile akkor már nem voltatok itt. és jó pár hordás jött segíteni, mert sokan voltak. nem hábi volt. és miért kellett volna neked szólni? megoldottuk. én akkor csak haladékot kértem volna etniestől mert magammal voltam elfoglalva.
nia meg azt mondta, hogy a torr által felajánlott segítséget nem kéri, hanem használjátok fel ti.

és a kérdéseidre a válasz:
1/
közülünk senkinek nem érte meg, hogy jó társaink elmentek, és elfajultak a dolgok. én még most is sajnálok pár embert aki nálatok maradt, de mivel felnőtt emberek vagyunk nem szólhatok bele abba, hogy velünk, vagy nélkülünk.
az alszövis dologba meg azért nem mentünk bele, mert addigra megkaptuk a körüziket amik nálatok mentek és nem láttunk reális esélyt a jó együttműködésre.
2/
a támogatásokat soha nem archiváltuk, csak amiről tudok írom ide. Pjotr adott nektek ként, és addig ott volt veletk, amíg nem húztatok föl nagykövetségeket, hogy önálló szövi lehessetek. quin pedig akának és neked is küldött ként. én meg arannyal segítettem.
de ez nem számít már.

kezdett a vita elfajulni, ezért zárjuk a topicot.
Vissza az elejére Go down
nia
Domina
Domina
nia


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 2399
Kor : 43
Tartózkodási hely : balra a második ajtó

Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyKedd Szept. 14 2010, 00:53

*fireman írta:


Szoval

1.) kerdes: Miert erte meg 2-3 embernek, hogy a legjobbjai kozul
32 embert elvesztett ahelyett, hogy lehetett volna az a bizonyos alszovi! Szerintem a HORDA jelentosen gyengult de talan az ott maradt tagok is megismerhetnek az igazsagot.

2.) Ha mar ennyire archivalva van minden ki adott az akkori HORDAban tamogatast kinek es mennyit. Nem az a kerdesem ki miert nem adott hanem ki adott kinek es mennyit

Koszonom

1., Abban mindenki egyetértett, köztük ZOZI is, hogy nincs szükségünk még egy alszövetségre. Mi szerettük volna, ha maradtok, kompromisszum készek is voltunk, de te is tudod, hogy csiii nem szeretett volna visszajönni és te feltétel nélkül követed őt, tudjuk miért, de ez már messze nem tartozik idegenekre.
Azt is tudod, hogy felajánlottuk én és quin, hogy távozunk, mert az első felvetés ez volt, hogy miattunk nem tértek vissza.
Ugye ki is léptünk, aztán jött az, hogy azért nem jöttök vissza, mert kevesebb a harcos mint amit ti elvárnátok.
Erre is lett volna megoldás, de ezt már te nem akartad, hiszen anno te védted a tagokat. /lehet hogy időrendben nem így volt, de mind2 szóba jött/
Amikor kiléptetek igen, meggyengültünk, de sok munka árán ezt is megoldottuk, túljutottunk rajta.

2., Archiválva pedig tudod te is, hogy csak az van ami kikerül a fórumra, és a támogatások nincsenek ott 100%ban

ennyi jutott most eszembe, sztem a dolgot lehetne akár msn folytatni, ahol nem szól bele olyan, akinek nem a normális hangvételű levelezés, normális jövőbeni kapcsolat a célja.
Vissza az elejére Go down
Simsek.
Vendég




Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyVas. Okt. 17 2010, 16:56

Hello mindenki !!!

De rég jártam már erre Very Happy

Most láttom, hogy a YAC is viszatérő vendég lett, az este pont velletek álmodtam Smile) Milyen hihetetlen Razz Azt álmodtam hogy niamama talált valami buggot amivel több 100,000es TP-t tudott csinálni és az egész szövetség felhuzta magát ilyen 200-300,000 TP-re majd 3 nap allat neki mentünk minden előttünk levő szövetségnek. Kiütöttük az egész szervert és elsők lettünk mert mindekit érdekelt a BUG és átcsatlakozott hozzánk... Smile)

Vicces mi ?

Najooo erről szolnak az álmok... Razz

És amugy ha már ide tértem, nem szeretnék vitatkozni vagy valakivel öszekapni, csak érdekelne hogy mi a helyzet most nállatok ? Very Happy Hogy mint megy sorsotok ?

pff... azt irja nem irhatok vendég ként Simsek névvel mert már foglalt Sad szoval maradt a Simsek.
Vissza az elejére Go down
quin
Public Enemy
Public Enemy
quin


Férfi
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 2163
Kor : 46
Tartózkodási hely : Budapest

Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyVas. Okt. 17 2010, 21:26

sim: lehet hanyagolni kéne kicsit ikát, ha még álmaidban is ezzel foglalkozol Very Happy

amúgy jól vagyunk köszi, nálunk minden rendben
Vissza az elejére Go down
Vesta
Vendég




Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Vers   Üzenőfal - Page 6 EmptySzer. Okt. 27 2010, 22:50

Szijjasztok!

Találtam nektek egy jó kis harcias verset ha már nekem mostanában nem megy a versírás. Razz
Remélem nincs gond a Hordában.

Zengjen az ének!
Ölni ma készek
az ifjak, a vének,
éles a kard.

Zengjen az ének!
Harcra ha ébred
az új Nap, a lélek,
csattog a kard.

Zengjen az ének!
Óvja a vérted
a szíved, a léted,
véres a kard.

Zengjen az ének!
Dőlnek az érvek,
a testek, a fémek,
csorbul a kard.

Fizetek mindenkinek egy pohárka vörösbort.
Én állom.
Vissza az elejére Go down
Vesta
Vendég




Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: versek   Üzenőfal - Page 6 EmptySzer. Okt. 27 2010, 23:30

Itt van 1 fantasy verses oldal szupi versek vannak benne érdemes átnézni. Rolling Eyes

http://www.kalandozok.hu/forum/viewtopic.php?f=7&t=427&start=120

Vissza az elejére Go down
:PPPnyal
Vendég




Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyPént. Nov. 12 2010, 00:07

Az, hogy bekuncsorogták magukat a Yacuza Klánosok az Ork buliba ami 20-án kerül megrendezésre majd a szemükbe is mond el a bulin niamama-ha mered. Wink
Vissza az elejére Go down
niamama
Szófosó
Szófosó
niamama


nő
Szövetség : HORDA
Hozzászólások : 751
Kor : 76
Tartózkodási hely : otthon

Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyPént. Nov. 12 2010, 01:19

:PPPnyal írta:
Az, hogy bekuncsorogták magukat a Yacuza Klánosok az Ork buliba ami 20-án kerül megrendezésre majd a szemükbe is mond el a bulin niamama-ha mered. Wink

miért ne merném Smile
te a neved viszont nem merted Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
:PPPnyal
Vendég




Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 EmptyPént. Nov. 12 2010, 01:38

Azt megnézem,szavad ne feled.

A nevem az most éppen ide illik.Nyalós. Laughing
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Üzenőfal - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzenőfal   Üzenőfal - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Üzenőfal
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
.: A HORDA szövetség fóruma :. :: Látogatóinknak :: Információ-
Ugrás: